جام شربت خوری فیروزه کوب

چیدمان دکوراسیون منزل امری دشوار است ولی با بهره گیری از وسایل کوچک می توان، تاثیر مثبتی را ایجاد نمود. صنایع دستی ایران می تواند گزینه مناسبی برای این انتخاب باشد که با فضای مدرن و کلاسیک ،همخوانی دارد.

گلدان فیروزه کوب دالبری بزرگ

گلدان فیروزه کوب با فرم دالبری در سایز بزرگ یکی از محصولات مجموعه صنایع دستی است.بدنه این ظرف مسی است که با سنگ های فیروزه تزیین شده است که هارمونی زیبایی را ایجاد کرده است. سنگ فیروزه بکار رفته در این گلدان از معادن نیشابور استخراج شده است و از دیرباز مورد استفاده قرار می گرفته و مهمترین ویژگی این سنگ ،دفع بلا و ایجاد صلح و دوستی است.

گلدان فیروزه کوب

گلدانی که در این صفحه مشاهده میکنید یکی از انواع صنایع دستی اصفهان است. فیروزه کوبی، هنری دشوار است که برای خلق هر اثر، حداقل شانزده مرحله ،انجام میشود.شیوه کار به صورت خلاصه به این گونه است که ورقه های مس با ضخامت مشخص را به فرم دلخواد در آورده سپس سنگ های یکدست و همرنگ فیروزه را با چسب گردویی روی ظرف چسبانده و بعد از صیقل دادن، در مرحله پرداخت ، لایه های پلی استر می پاشند ، این لایه دوام و درخشش زیادی را به ظرف می بخشد و فقط برای تمییزکردن این ظروف کافی است از دستمال نانو استفاده نمایید و از مجاورت با نور مستقیم آفتاب و رطوبت جلوگیری نمایید.
آینه فیروزه کوب بته جقه با پایه ظرف مسی یا برنجی در بازار وجود دارد. آینه فیروزه کوبی کار دست هنرمندان اصفهانی است که بسیار مقاوم و با دوام بوده و در برابر ضربه مقاوم است. این آینه ها در سایزهای متفاوت برای استفاده در قسمت های مختلف خانه به کار خواهد رفت.

آینه فیروزه کوب

آینه فیروزه کوب عرضه شده در این سایت از فیروزه اصل تولید شده و ضمانت اصل کالا دارد. این آینه فیروزه کوب برای آینه سرسفره عقد یا هفت سین بسیار زیبا و شکیل خواهد بود. در این ظروف باید سطح دارای ضخامت یکسان باشد. حداکثر ضخامت 3 میلی متر است.

آینه فیروزه کوب بته جقه با پایه ظرف مسی یا برنجی در بازار وجود دارد. آینه فیروزه کوبی کار دست هنرمندان اصفهانی است

قیمت اینه شمعدان مس و فیروزه بسته به سایز آینه و کیفیت و دقت به کار رفته در تراش و چسباندن سنگ ها متفاوت است. قیمت روز اینه شمعدان مس و فیروزه در سایت صنایع دستی کثیری به صورت روزانه به روز می گردد.